Başarı Hikayelerimiz

Başak Köktürk, HR Director WATSONS

“We have been working with Runmate for the last 3 months and already been impressed by their good customer service and eagerness to supply us with strong candidates. One managerial position was placed soon and is a good match with thecompany. Now we are on the way to place 2-3 more positions which I believe will be a success again. Thanks again for the good start and quality service and hope to have a longer partnership”

Barış Dikilitaş, Management Team Member I HR Director Schindler

"Emre bey girişimci ruhu, pozitif yaklaşımı ve asla pes etmeyen tavrıyla gönlümüzü kazandı. Runmate kurulduğundan beri çeşitli ve bizim için oldukça önemli pozisyonlarda beraber çalışma fırsatı yakaladık, ve başta da belirttiğim sebeplerden ötürü sonuçlar hep istediğimiz şekilde geldi. Şirketimizin gelişiminde payı olan Runmate ekibine gönülden destek veriyor, ve uzun süreler beraber çalışmak için fırsatlar kolluyoruz"

Funda Temoçin Aydoğan, İnsan Kaynakları Direktörü Cigna Finans

“Runmate girmiş olduğu sektörde yeni bir isim olmakla beraber kendi bünyesinde taşıdığı uzman ve yetkin danışmanlık gücü sayesinde kısa sürede önemli iş ortaklarımızdan biri haline geldi. Oldukça güç olan işe alım projelerimizde kendilerinden aldığımız kuruma özel hizmet ve ulaştığımız adayların kalitesi, Runmate’in kurumu anlayan bir danışmanlık firması olması ve işbirlikçi yaklaşımları bizim için çok değerli"

Emin ATAÇ, CEO Coşkunöz Holding A.Ş

"If someone asks me how to describe Runmate, it's really easy: 'fast and good quality' I had a very impressive experience with one of their professionals, Banu Gusar. Because of her backround in big companies (managerial positions at Bosch, Toyota..), she has a deep understanding of your requirement. When she combines this experience with her passion and perseverence, success comes through automatically. Thanks to Runmate to make our lives easier. We will keep on working together!"

Nilüfer Durak, Chief Operating Officer Solvoyo

Yüksek Teknoloji çözümleri sunan ve AR-GE yapan bir şirket olarak en kritik kaynağımız “insan kaynağı” Bir tavsiye üzerine hizmet almaya başladığımız Runmate ile doğru insan kaynağına ulaşabilme imkanı bulduk.Runmate'de bizi en çok etkileyen iki konu oldu; birincisi, büyük resmi görüp, ihtiyacımızı çok iyi anladılar ve kısa sürede kalifiye alternatifler sunabildiler.Özellikle; Teknoloji ve Satış&Pazarlama pozisyonlarımızda önerdikleri adaylar isterlerimiz ile birebir örtüştü.Bir diğeri de; özellikle danışmanlık alanında hizmet alırken, zamanında geri dönüş alabilmek çok kritiktir, bu konuda da Runmate’den çok memnun kaldık.

Alper Kulak, Partner Maven Partners

“For us Runmate is not only a reliable partner to find the right candidates for our growing consulting team, but also a “growth partner” which helps us to build end-to-end value propositions for our own clients or even helps us to win new clients. We are especially satisfied and impressed with their “connector” skills; with their access to both subject matter experts / career professionals as well as decision makers in various organizations, they can help you find opportunities in both creating revenues and also establishing the team that will deliver the job successfully to earn that revenue.”

Seçil Yağcı, Satış Uzmanı PETKİM(SOCAR)

"Runmate Danışmanlık firması tam ihtiyacım olduğu anda karşıma çıktı, bugün Türkiye'nin sayılı firmalarından biri olan Petkim ile buluşmamı sağladı. Kariyer olarak beni üst seviyelere taşıyan ve yeni ufuklar açan bu transfer sayesinde, kariyer hayallerime tahminimden çok daha kısa sürede ulaştığımı düşünüyorum. Doğru kişilerin doğru işlerle eşleşme ihtimalinin düşük olduğu günümüzde kendimi şanslı azınlık içinde görüyor ve mutlu olabileceğim bir firmada çalışmaktan dolayı çok iyi hissediyorum. Bu süreçte bana sabırla destek veren, danışmanlığını profesyonelce en üst düzeyde gerçekleştiren, soğukkanlı ve pozitif yaklaşımlarıyla mülakatlarda başarılı olmamı sağlayan sevgili Runmate ekibine başta Sayın Emre Bardak olmak üzere sonsuz teşekkürü borç bilirim."

Murat Köşker, Chain Stores Sales Manager PANDA

"The company provides excellent client service with friendly consultants, and great end results. They have a professional team and I believe that they will be the leader in the Human Resources Consultancy area. According to me, Runmate is one of the best in innovative workforce solutions. Runmate creates and delivers high-impact solutions that enable their clients to achieve their business goals and enhance their competitiveness."

Azime Sakar, Üst Düzey Yönetici Asistanı SOCAR Petrol

"Doğru zaman, doğru karar, doğru şirketlerle çalışmak, risk almak… Bunun gibi sorular kafanızda dolaşırken karşınıza çıkan doğru bir danışmanlık firması ile hayallerinize yaklaşmanız an meselesi.. Runmate Danışmanlık ile tam da ihtiyacım olduğu anda tanıştım. Sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde tutarak hedefleriniz doğrultusunda oldukça kaliteli firmalarla iletişime geçip, içlerinden size uygun olanları önünüze fırsat olarak sunmak. İşte kendinizi gözünüz kapalı güvenerek emanet edebileceğiniz bir kurum. Tüm ekibe iş arama sürecimde gösterdikleri özveri, yüksek düzeyde ilgi ve alaka için teşekkür etmek isterim."

Naile Kaynak, Human Resources Manager SCA

“Runmate consultancy company understands our expectations and needs thoroughly. Consultants approach helps us feel confident during the recruitment process to find the right person for our company”

Fatma Solumaz, Dış İlişkiler Sorumlusu Sabo

Runmate bünyesindeki işinin uzmanı danışmanların yönlendirmeleri sayesinde bugün kendimi iyi hissettiğim ve severek yaptığım bir işim var artık.

Ahmet Kocamaz, Managing Partner Crede Consulting

"We have been working with Runmate for the last 8 months. Runmate team’s delivery quality and profesionalism is beyond our expectations. We have found, through the work we have done with Runmate, that they are responsive to our needs, understand our cultural and technical requirements and have the ability to identify high potential candidates in a timely manner. We highly recommend Runmate for any kind of human resources needs. We are certain that Runmate is capable of delivering the best possible solution."

Çağatay Çakan, CEO Magis Technology

"It is usually very difficult to find a good Business Partner in terms of Technical Recruitment and Runmate have consistently shown professionalism, proactiveness and high level integrity since we started working with them. They have been consistent in their approach and have always successfully assisted us in finding the right candidate. On the other hand, their assessment&development and tailor-made training services have been adding great value to our growing organization."

Özlem Kaya, İnsan Kaynakları Uygulama Şefi Korozo Ambalaj

"Gerçekleştirdiğiniz eğitim beklentimizin üzerindeydi. Eğitmen Sebahat Hanım’ın iletişimi, bizimle kurduğu yakınlık, konuları örneklerle duygu düşünce sonuç boyutu ile işlemesi, ihtiyacımızı biz anlatmadan anlaması ve bitmez enerjisine hayran kaldık. 2 günlük eğitim sanki 2 saat gibi hızlı ve eğlenceli geçti. Bize birçok pencere açtı. Hayatımıza değer katan Sebahat Hanım bizim için örnek bir eğitimcidir."

Cihan Kocamaz, Fİnance&Operations Director Edding

“I really appreciate the collaborative attitude of the partner I’ve work with. I’m fond of the process and impressed by the finalization of the open positions in such a short notice. Always on time delivery of the projects. Allow me to spend less time on interviews and found exactly the appropriate candidate for the vacant position. Excellent and professional management style”

Ersin Şenkaya, Managing Partner Kratos - Workforce Outsourcing

"The Runmate team have stood out in my view as one of the suppliers that acts as a partner to my Company. We can call upon them as needed, to deliver high quality assessment, organizational development and training&coaching projects for us and to work with us in partnership to serve our clients. We are even referring our clients to Runmate for non-technical recruitment projects"

Kemal ÖZLÜ, Proje Yöneticisi Vaillant Group

"Runmate, işverenin taleplerini ve adayın özelliklerini tam anlamıyla kavrayıp her iki tarafın beklentilerini de optimum düzeyde karşılayabilen nadir profesyonel firmalardan biri... Buradaki başarının, uzmanlarının işe bakış açısından kaynaklandığını düşünüyorum. Bu vesileyle beni de doğru bir firma ve pozisyonla buluşturduğu için Sn. Emre Bardak Bey'e şükranlarımı sunuyorum"

Evren Çeşmeci, Group HR Manager Cevher Aluminium Foundry / Cevher Alloy Wheels

"Cevher Grup olarak Runmate ile çok yeni tanışmış olmamıza rağmen, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları, hızlı aksiyon alma yetkinlikleri ve samimi iletişimleri sayesinde hızlı bir şekilde projelerimizde iş birliği yapmaya başladık. Birlikte ilk projemiz olan yönetici işe alım sürecimizde çok kısa sürede, beklentilerimizi doğru anlayarak şirketimize en uygun adayları yönlendirmeleri ve işbirlikçi yaklaşımları farklı projelerde de başarılı bir şekilde ilerleyeceklerinin göstergesidir."

Selin Yıldam, Recruitment Team Leader PRONET

It’s generally difficult to find a specialized consultancy firm in terms of "Technical Recruitment". We really apperaciate Runmate’s positive approach and partnership during our recruitment process. Many thanks for their excellent co-operation and hopefully work again in the future assignments.

Yakup Benli, Genel Müdür DYO Matbaa Mürekkepleri San.ve Tic.A.Ş

"DYO Matbaa Mürekkepleri olarak Runmate firmasından Sn. Banu Güsar ile konusunda uzman bir Ar-ge danışmanı arayışında birlikte çalışma imkanımız oldu. Bu çalışmayı bu konuda çok daha isim yapmış head hunterfirmalar ile de yapma imkanımız olmasına rağmen, Banu Güsar’ın daha teklif aşamasında işe gösterdiği yoğun ilgi ve sistematik çalışma nedeni ile kendisi ile çalışmayı tercih ettik. Çalışma sonucunda bu kararımızın ne kadar doğru ve yerinde olduğunu bize gösterdiği için kendisine bu vesile ile tekrar teşekkür etmek isterim. Bu çalışmada Runmate özelinde Banu Güsar, tüm piyasanın gerek ilgili uzmanların görüşlerini alarak, gerek internet gerekse sosyal medya üzerinden yaptığı detaylı çalışmalarla, sadece danışman arayışımızı tam da ihtiyaç duyduğumuz profili bulmamızı sağlamadı; aynı zamanda bize karşı son derece açık ve paylaşımcı tavrı ile çok ciddi bir uzman network'ü ile temasımızı sağladı. Bu network’ün ilerideki ihtiyaçlarımızda da bize faydası olacağına inanmaktayım. Kendisine bizimle yerine getirdiği projede gösterdiği dikkat, ilgi, gayret ve son derece olumlu çıktılar için teşekkür ederim."

Dr.Alp Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Mega Özel Sağlık (Olympus Türkiye)

"Runmate ile çok yeni tanışmış olmamıza rağmen, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları, hızlı aksiyon alma yetkinlikleri ve samimi iletişimleri sayesinde hızlı bir şekilde projelerimizde iş birliği yapmaya başladık.Özellikle; Teknik ve Satış&Pazarlama pozisyonlarımızda önerdikleri adaylar, isteklerimiz ile birebir örtüşmektedir. Diğer yandan, özellikle danışmanlık alanında hizmet alırken, zamanında geri dönüş alabilmek çok kritiktir, bu konuda da Runmate’ten çok memnun kaldık."

Tarık Yılmaz, Satış Direktörü Panda

"Şirketinizi, yürüttüğünüz bir proje kapsamında işe alım süreci ile tanıma fırsatı buldum.Bu süreçteki samimi, tutarlı ve net tavırlarınız ile kurumunuzun işe alım danışmanlığı konusundaki yetkinliğinden etkilendiğimi belirtmek istiyorum.Bu nedenle, şirketinizin gönüllü elçisi olduğumu bilmenizi isterim"

Onur Taş, Energy and Environmental Technologies Director Coşkunöz Holding A.Ş.

"Runmate ve Banu Güsar hanım ile iş arama sürecimde birlikte çalışma imkanımız oldu. Bu esnada edindiğim izlenimler hep pozitif idi.Benim için Banu hanım, enerjisi, iletişim kabiliyeti, takipçiliği ve ikna etme yeteneği ile ön plana çıktı. Çalışma tarzının hem işveren hem de iş arayan için çok faydalı olduğuna inanıyorum."

CV'nizi Gönderin

İş fırsatlarımız

BÜTÜN İLANLAR